Vestuvinių suknelių siuvimas

Vestuvinių suknelių siuvimas

Artėja jūsų šventė ir jūs pradėjote savo vestuvinės suknelės paiešką? O gal nesiseka surasti tos tobulos ir vienintelės ar pasimetėte gausioje pasiūloje?Tuomet patikėkite savo norus man, dizainerei Agnei Deveikytei, ir mes kartu sukursime tobulą vestuvinę suknelę. Vienintelę ir nepakartojamą, skirtą tik jums.

Sukurkime jūsų vestuvinę suknelę kartu

Išskirtinis dėmesys jums

Kiekvieną vestuvinę suknelę kuriu pati, o į visą procesą įtrauksiu ir jus. Kartu galėsime dalyvauti visuose suknelės kūrimo etapuose – modelio parinkime, medžiagų paieškose bei primatavimuose – ir sukurti jūsų svajonių suknelę.

Individuali vestuvinė suknelė

Mano studijoje jūs nerasite katalogų ar paruoštų šablonų, iš kurių turėsite rinktis suknelę, nes kiekvieną jų kuriu individualiai jums. Tik tokia suknelė bus pritaikyta prie jūsų figūros, todėl atrodys tobulai, kuomet ją vilkėsite.

Skubus suknelės siuvimas

Jūsų vestuvės už kelių mėnesių, o dar neturite vestuvinės suknelės? Nesijaudinkite – net ir per tokį trumpą laiką tikrai spėsime jums ją sukurti ir pasiūti. Neskubėkite į artimiausią suknelių saloną, o užsukite greitai nemokamai konsultacijai į mano studiją.

Profesionalumas ir kokybė

Esu profesionali dizainerė – baigiau bakalauro bei magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, vestuvines sukneles bei drabužių kolekcijas moterims kuriu ir siuvu jau daugiau nei dešimt metų, o nuo 2017 metų kiekvienais metais sukuriu po naują vestuvinių suknelių kolekciją.

Kokybė man svarbi viso suknelės proceso kūrimo metu, todėl ypatingą dėmesį kreipiu į visas jos sudedamąsias dalis – modelį, medžiagas, konstrukcijas bei pasiuvimą, nes noriu, kad kiekviena nuotaka atrodytų tobulai.

Nemokama konsultacija

Jei vis dar nesate tikra, kokios suknelės norite, užsukite pas mane į studiją puodeliui kavos ir aš mielai padėsiu jums atrasti geriausią sprendimą.
Parašykite žinutę į info@agnedeveikyte.lt, paskambinkite telefonu +37067901090 ar užpildykite šią formą ir sutarsime jums patogų laiką, kada galėtumėme susitikti. Iki pasimatymo!
Nuotakų atsiliepimai

Vestuvių įspūdžiams susigulėjus, noriu tau labai padėkoti už mano nuostabiąją suknelę! Ji buvo tobula! Dar kartą ačiū!
– Rūta

Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie tą vienintelę, idealiai tinkančią suknelę. Aš taip pat buvau viena iš tokių nuotakų ir man labai pasisekė, kad sutikau Agnę, kurios noras kurti, darbštumas ir nuoširdumas išpildė mano svajonę prie altoriaus žengti vilkint tobula suknele. Agne Fashion pildo svajones!
– Dovilė
Suknelei nėra ir nebus lygių! Ji tobula! Ji tiesiog įsiliejo į visą dvaro esybę. O visi čiupinėjo ir stebėjosi, ar tai karoliukai rankomis siuvinėti, ir kokia deranti dvarui spalva. Be galo džiaugiuosi, kad interneto džiunglėse tuomet užtikau Tavo darbus! Nesustok kurti.
– Sandra
TOS dienos nepamiršiu niekada. Suknelė ir jausmas ją vilkint pranoko mano lūkesčius. Jaučiausi labai patogiai ir, svarbiausia, graži pati sau. Klaidžiodami Paryžiaus gatvėmis fotosesijos metu išgirdome begales komplimentų ir palinkėjimų, jaučiausi ypatinga ir be galo laiminga. Kaskart, kai žiūriu į nuotraukas ir suknelę, mane užplūsta tas šiltas jausmas ir nejučia nusišypsau.
– Ivona
Agne, su tavimi dirbti buvo taip lengva ir paprasta. Atrodo, kad iš pusės lūpų viena kitą supratome jau pačią pirmą susitikimo dieną ir nekilo jokių abejonių, kad būtent TU turi įgyvendinti mano suknelės viziją. Ačiū tau!
– Raimonda
Agnė turi kažkoki mistinį sugebėjimą leisti tau jaustis ypatinga, lyg tu būtum dizainerė o ne ji! Atėjau pas Agnę su milijonu norų vienai suknelei(atrodė, jog tokia suknelė tiesiog negali egzistuoti), bet šita moteris, priėmė visas mano idėjas ir sukūrė suknelę, su kuria nenoriu skirtis. Jaučiausi nuostabiai, originaliai ir patogiai! Visa tai tik Agnės dėka.
– Ingrida