Vestuvinių suknelių siuvimas

Vestuvinių suknelių siuvimas

Artėja jūsų šventė ir jūs pradėjote savo vestuvinės suknelės paiešką? O gal nesiseka surasti tos tobulos ir vienintelės ar pasimetėte gausioje pasiūloje?Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti tobulai ir išskirtinai, tačiau, deja, ne visada tą vienintelį modelį pavyksta surasti. Todėl patikėkite savo norus man, dizainerei Agnei Deveikytei, ir mes kartu sukursime tobulą vestuvinę suknelę. Vienintelę ir nepakartojamą, skirtą tik jums.

Sukurkime jūsų vestuvinę suknelę kartu

Išskirtinis dėmesys jums

Kiekvieną vestuvinę suknelę kuriu pati, o į visą procesą įtrauksiu ir jus. Nuo eskizo prie kavos puodelio iki paskutinio primatavimo prieš didžiąją dieną kalbėsimės, derinsime ir koreguosime modelį pagal jūsų norus.

Individuali vestuvinė suknelė

Tai jūsų diena – būkite savimi! Nesijauskite įspausta į ne jūsų stiliaus ar dydžio suknelę. Mano studijoje nėra paruoštų šablonų – viskas yra kuriama individualiai jums. Užsukite nemokamai konsultacijai ir nepajusite, kaip puošitės suknele, kuri jums tiks lyg nulieta.

Skubus suknelės siuvimas

Jūsų vestuvės už kelių mėnesių, o dar neturite vestuvinės suknelės? Nesijaudinkite – net ir per tokį trumpą laiką tikrai spėsime jums ją sukurti ir pasiūti. Neskubėkite į artimiausią suknelių saloną, o užsukite greitai nemokamai konsultacijai į mano studiją.

Profesionalumas ir kokybė

Esate patikimose ir profesionaliose rankose! Jau dešimtį metų pati kuriu bei siuvu drabužius vestuvėms, o nuo 2017-ųjų kiekvienais metais pristatau naują vestuvinių suknelių kolekciją!

Mano nuotakos – nepaprastos moterys, dėl to joms kurdama ypatingą dėmesį kreipiu ne tik į medžiagų kokybę ar konstrukciją, bet ir smulkiausias suknelės detales. Būtent jų visuma sukuria nepriekaištingą derinį, kuris lydi nuotaiką visos vestuvių dienos metu.

Užsukite konsultacijai

Jei vis dar nesate tikra, kokios suknelės norite, užsukite į mano nemokamai konsultacijai ir aš mielai padėsiu jums atrasti geriausią sprendimą.
Parašykite žinutę į [email protected], paskambinkite telefonu +37067901090 ar užpildykite šią formą ir sutarsime jums patogų laiką, kada galėtumėme susitikti. Iki pasimatymo!
Nuotakų atsiliepimai

Ačiū, Agne, už nuostabią vestuvinę suknelę! Išpildėte visas svajones ir net daugiau 🙂 Jaučiausi nuostabiai, viskas buvo idealu! Labai rekomenduoju visoms nuotakoms, kurios trokšta savo svajonių suknelės 🙂 Agnė tikrai nuoširdžiai Jums patars ir išbaigs darbą iki menkiausios skmulkmenos. 🙂
– Monika
Turiu suknelę su kuria per savo šventę jaučiausi nuostabiai, patogiai, žodžiu jaučiausi savimi, tai man buvo didžiausių privalumų. Per antrą primatavimą pamačiusi suknelę ant savęs, sau pasakiau, kad – MANO! Tai jau daug pasako. :)) Jau nekalbėsiu kiek komplimentų sulaukiau iš svečių… Ačiū, Agne, linkiu visokeriopos sėkmės!
– Ieva
Vestuvių įspūdžiams susigulėjus, noriu tau labai padėkoti už mano nuostabiąją suknelę! Ji buvo tobula! Dar kartą ačiū!
– Rūta
Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie tą vienintelę, idealiai tinkančią suknelę. Aš taip pat buvau viena iš tokių nuotakų ir man labai pasisekė, kad sutikau Agnę, kurios noras kurti, darbštumas ir nuoširdumas išpildė mano svajonę prie altoriaus žengti vilkint tobula suknele. Agne Fashion pildo svajones!
– Dovilė
Suknelei nėra ir nebus lygių! Ji tobula! Ji tiesiog įsiliejo į visą dvaro esybę. O visi čiupinėjo ir stebėjosi, ar tai karoliukai rankomis siuvinėti, ir kokia deranti dvarui spalva. Be galo džiaugiuosi, kad interneto džiunglėse tuomet užtikau Tavo darbus! Nesustok kurti.
– Sandra
TOS dienos nepamiršiu niekada. Suknelė ir jausmas ją vilkint pranoko mano lūkesčius. Jaučiausi labai patogiai ir, svarbiausia, graži pati sau. Klaidžiodami Paryžiaus gatvėmis fotosesijos metu išgirdome begales komplimentų ir palinkėjimų, jaučiausi ypatinga ir be galo laiminga. Kaskart, kai žiūriu į nuotraukas ir suknelę, mane užplūsta tas šiltas jausmas ir nejučia nusišypsau.
– Ivona
Agne, su tavimi dirbti buvo taip lengva ir paprasta. Atrodo, kad iš pusės lūpų viena kitą supratome jau pačią pirmą susitikimo dieną ir nekilo jokių abejonių, kad būtent TU turi įgyvendinti mano suknelės viziją. Ačiū tau!
– Raimonda
Agnė turi kažkoki mistinį sugebėjimą leisti tau jaustis ypatinga, lyg tu būtum dizainerė o ne ji! Atėjau pas Agnę su milijonu norų vienai suknelei(atrodė, jog tokia suknelė tiesiog negali egzistuoti), bet šita moteris, priėmė visas mano idėjas ir sukūrė suknelę, su kuria nenoriu skirtis. Jaučiausi nuostabiai, originaliai ir patogiai! Visa tai tik Agnės dėka.
– Ingrida