Vestuvinių suknelių siuvimas

Individualus vestuvinių suknelių siuvimas

Artėja jūsų šventė ir jūs pradėjote savo vestuvinės suknelės paiešką? O gal nesiseka surasti tos tobulos ir vienintelės ar pasimetėte gausioje pasiūloje?Tuomet patikėkite savo norus man, dizainerei Agnei Deveikytei, ir mes kartu sukursime tobulą vestuvinę suknelę. Vienintelę ir nepakartojamą, skirtą tik jums.
Registruotis susitikimui

Kodėl verta rinktis mano paslaugas?

Vestuvinių suknelių dizainerė Agnė Deveikytė
Dizainerė Agnė Deveikytė

1. Profesionalumas ir kokybė

Esu profesionali dizainerė – baigiau bakalauro bei magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, o individualias vestuvines sukneles bei drabužių kolekcijas moterims kuriu ir siuvu jau daugiau nei dešimt metų. 2018 metais pirmą kartą pristačiau ir savo vestuvinių suknelių kolekciją.Kokybė man svarbi viso suknelės proceso kūrimo metu, todėl ypatingą dėmesį kreipiu į visas jos sudedamąsias dalis – modelį, medžiagas, konstrukcijas bei pasiuvimą, nes noriu, kad kiekviena nuotaka atrodytų tobulai.

2. Mano dėmesys Jums

Kiekvieną vestuvinę suknelę kuriu pati, o į visą procesą įtrauksiu ir jus. Kartu galėsime dalyvauti visuose suknelės kūrimo etapuose – modelio parinkime, medžiagų paieškose bei primatavimuose – ir sukurti jūsų svajonių suknelę.Kiekvienas apsilankymas mano studijoje jums taps malonia ir įdomia patirtimi, kurios metu matysite, kaip popieriaus lape nupieštas eskizas ir audiniai pamažu įgauna formas ir virsta jūsų šventei skirtu drabužiu.

3. Individuali vestuvinė suknelė

Mano studijoje jūs nerasite katalogų ar paruoštų šablonų, iš kurių turėsite rinktis suknelę, nes kiekviena jų yra kuriama individualiai. Tik tokia suknelė bus pritaikyta prie jūsų figūros, todėl atrodys tobulai, kuomet ją vilkėsite.Nesijaudinkite, jei dar nežinote, ko tiksliai norite – aš tikrai padėsiu jums atrasti ir sukurti savo svajonių suknelę. Juk kiekviena nuotaka yra išskirtinė ir nepakartojama, tad kodėl šiai šventei skirtas drabužis turėtų būti kitoks?

4. Jaunikio stilius vestuvėms

Vestuvinį stilių padėsiu sukurti ne tik jums, jaunajai, tačiau ir jūsų būsimam vyrui. Galite pamiršti visas vyriško garderobo problemas, kadangi vyrų stiliaus konsultanto Algirdo dėka vestuvių dieną tobulai atrodysite ne tik Jūs, tačiau ir jūsų jaunikis.Žinodamas, kokia suknele puošitės savo šventės metu, jis parinks jūsų vyrui aprangą ir aksesuarus, kurie ne tik stilingai atrodys, tačiau ir puikiai derės prie jūsų vestuvinės suknelės.

Registracija susitikimui

Tad, jeigu artėja jūsų vestuvės, parašykite man žinutę ir padėsiu jums sukurti tokią vestuvinę suknelę, su kuria savo šventės metu atrodysite tobulai!
Pirmasis susitikimas ir konsultacija – nemokami.

Nuotakų atsiliepimai

Vestuvių įspūdžiams susigulėjus, noriu tau labai padėkoti už mano nuostabiąją suknelę! Ji buvo tobula! Dar kartą ačiū!
– Rūta

Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie tą vienintelę, idealiai tinkančią suknelę. Aš taip pat buvau viena iš tokių nuotakų ir man labai pasisekė, kad sutikau Agnę, kurios noras kurti, darbštumas ir nuoširdumas išpildė mano svajonę prie altoriaus žengti vilkint tobula suknele. Agne Fashion pildo svajones!
– Dovilė
Suknelei nėra ir nebus lygių! Ji tobula! Ji tiesiog įsiliejo į visą dvaro esybę. O visi čiupinėjo ir stebėjosi, ar tai karoliukai rankomis siuvinėti, ir kokia deranti dvarui spalva. Be galo džiaugiuosi, kad interneto džiunglėse tuomet užtikau Tavo darbus! Nesustok kurti.
– Sandra
TOS dienos nepamiršiu niekada. Suknelė ir jausmas ją vilkint pranoko mano lūkesčius. Jaučiausi labai patogiai ir, svarbiausia, graži pati sau. Klaidžiodami Paryžiaus gatvėmis fotosesijos metu išgirdome begales komplimentų ir palinkėjimų, jaučiausi ypatinga ir be galo laiminga. Kaskart, kai žiūriu į nuotraukas ir suknelę, mane užplūsta tas šiltas jausmas ir nejučia nusišypsau.
– Ivona
Agne, su tavimi dirbti buvo taip lengva ir paprasta. Atrodo, kad iš pusės lūpų viena kitą supratome jau pačią pirmą susitikimo dieną ir nekilo jokių abejonių, kad būtent TU turi įgyvendinti mano suknelės viziją. Ačiū tau!
– Raimonda
Agnė turi kažkoki mistinį sugebėjimą leisti tau jaustis ypatinga, lyg tu būtum dizainerė o ne ji! Atėjau pas Agnę su milijonu norų vienai suknelei(atrodė, jog tokia suknelė tiesiog negali egzistuoti), bet šita moteris, priėmė visas mano idėjas ir sukūrė suknelę, su kuria nenoriu skirtis. Jaučiausi nuostabiai, originaliai ir patogiai! Visa tai tik Agnės dėka.
– Ingrida