Individualus moteriškų drabužių siuvimas

Tiek įvairiausių parduotuvių ir vieną galybė skirtingų modelių, tačiau tarp jų – nei vieno, kurį įsivaizduojate mintyse? Su tuo dažnai susiduria tiek mano klientės, tiek pati aš.

Jei po bergždžių paieškų atrodo, kad jūsų sugalvoto dizaino suknelė ar jūsų figūrai tinkantis kostiumėlis prilygsta nepasiekiamai svajonei, nenuleiskite rankų – aš su malonumu padėsiu jai išsipildyti.

Registruotis susitikimui

Susikurkite norimą drabužį

Būkite savimi! Kiekviena iš mūsų turi individualų skonį, deja, nors ir gausi rūbų pasiūla dažnai neatitinka lūkesčių. Nesijudinkite – mano rankose atgims jūsų sugalvota idėja. Užsukite į mano studiją nemokamai konsultacijai ir pamatykite kaip greitai ir paprastai pasipuošite savo išsvajotu modeliu.

Nesukite galvos dėl dydžio

Šabloniškų dydžių drabužiai, kuriami masinei produkcijai, dažnai tinka tikrai ne kiekvienai moteriai. O juk kiekviena figūra yra išskirtinė! Kartu mes sukursime jums tinkančią aprangą, kurią vilkėdama jausitės puikiai.

Pasipuoškite renginiui ar šventei

Išsiskirkite šventėje ir atskleiskite savo savitą stilių. Nesivaikau standartų ir kaskart kuriu unikalų įvaizdį. Juo pasipuošusi bet kokiame renginyje jausitės išskirtinė ir savimi pasitikinti.

Mėgaukitės kūrimo procesu

Jūs ir aš esame viena kitą papildanti komanda! Kiekviename kūrybos etape dalyvausime kartu – rinksimės medžiagas, tobulinsime siluetą ir mėgausimės pasiektu rezultatu. Jūsų idėja ir norai, o mano dešimties metų dizaino ir siuvimo patirtis padės sukurti unikalaus stiliaus modelį.

Registracija susitikimui

Nesvarbu, ar jau žinote, kokio drabužio norite, ar vis dar dvejojate – užsukite į mano studiją puodeliui kavos ir aš mielai padėsiu jums atrasti geriausią sprendimą.
Parašykite žinutę į [email protected], paskambinkite telefonu +37067901090 ar užpildykite šią formą ir sutarsime jums patogų laiką, kada galėtumėme susitikti. Iki pasimatymo!
Klienčių atsiliepimai

Agne – Tobuli kūriniai! Savuoju esu be galo patenkinta ko moteriai daugiau bereikia – gražių suknelių ir Tu jas kuri! Dėkoju!
– Asta
Puikus bendravimas su klientais, originali kūryba, geras darbas. Didelės sėkmės ir iki pasimatymo!
– Eglė
Agne! Linkejimai tau nuo kitos Agnes 😉 suknute nuostabi! Viskas apgalvota iki detaliu, labai kruopstus darbas. Susipina romantika, estetika, paprastumas ir isskirtinumas. Sekmes kuryboje! Manau dar ne karta dziaugsiuos tavo rubeliais.
– Agnė
Komplimentai ir linkėjimai! Kai pati Agnė tokia miela ir maloni, visai nekeista, kad ir drabužiai tokie gražūs! Viso ko geriausio!
– Ramunė