Susipažinkite su dizainere Agne Deveikyte

2008 metais, pabaigusi bakalauro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, pradėjau kurti savo pirmuosius drabužius moterims, naudodama pynimų techniką. Keletą metų dirbau kaip nepriklausoma dizainerė nedidelėje Vilniaus drabužių parduotuvėje, kur kūriau kolekcijas ir individualius drabužius savo klientėms. Nors darbo buvo nemažai, tačiau spėjau su juo susitvarkyti ir pabaigti Magistro studijas.

Pintos detalės

Skiriamasis bruožas – rankų darbo pynimai, papildantys mano kuriamus drabužius geometriniais raštais ir suteikiantys jiems unikalumo.

2010 metais nusprendžiau įkurti savo prekės ženklą, kurį pavadinau “Fashion by Agne Deveikytė”. Pradėjau eksperimentuoti su skirtingomis medžiagomis, konstrukcijomis, modeliais ir spalvomis, bandydama atrasti savo identitetą. Tuo pačiu metu tobulinau savo kuriamų drabužių kokybę, ir su kiekviena nauja kolekcija šią kartelę kėliau vis aukščiau. Aukšta kuriamų drabužių moterims kokybė buvo vienas iš svarbiausių mano tikslų.

Moderni klasika

Mano kūriniuose tarpusavyje susipina modernumas ir klasika. Galutinis rezultatas – minimalistiniai drabužiai, turintys geometrines formas ir kontrastingas kombinacijas, tačiau išlaikantys moteriškas formas bei eleganciją.

2012 metais pradėjau kurti individualias vestuvines sukneles. Aistra savo darbui ir gebėjimas išklausyti bei suprasti nuotakas man leido atrasti savo nišą ir sulaukti nuotakų iš visos Lietuvos. 2017 metais laimėjau pirmąją vietą vestuvinių suknelių konkurse “Kitokia vestuvinė suknelė”, o 2018 metų vestuvinių suknelių kolekciją pristačiau Baltic Bridal Show renginyje.

Vestuvinės suknelės

Kurdama vestuvines sukneles, su kiekviena nuotaka dirbu tol, kol suknelė tampa tobula – būtent tokia, kokios norėjo ir apie kurią svajojo nuotaka.

2015Man augant kaip dizainerei, kuriamos kolekcijos keitėsi kartu su manimi – tapo brandžios, elegantiškos ir moteriškos. Atradau savo stilių, kartu apjungdama elegantiškus bei moteriškus siluetus su griežtesnių geometrinių formų rankų darbo pintais elementais, kuriuos galite pastebėti naujausiose kolekcijose.

Lėta mada

Neskubėkite ir atrasite savo stilių kartu su manimi. Mada ateina ir praeina, tačiau stilius gali išlikti amžinai. Juk svarbu ne drabužių kiekis jūsų spintoje, o tai, kaip dažnai norite juos vilkėti ir kaip ilgai jie šį jūsų norą galės pildyti.

2017 metais “Agne Fashion” prekės ženklas tapo “Agnė Deveikytė” – pavadinimu ir vardu, kuris geriau buvo žinomas mano lojalių klienčių tarpe, nes dauguma jų drabužius įsigydavo būtent užsukusios į mano studiją. O ir naujos klientės, užsukusios į svečius, net tik išeidavo su naujais pirkiniais, tačiau ir su nauja pažintimi.
Pažintimi, kurią norėčiau užmegzti ir su jumis.

Dėmesys jums

Gražūs ir stilingi drabužiai, žinoma, svarbu, tačiau dar svarbiau, kad jie jums tiktų ir su jais jaustumėtės laiminga. Tad, jeigu turite pageidavimų, visuomet juos galite papasakoti man ir aš su mielu noro juos išpildysiu.